• MAJALAND Kownaty

• Dnia 16 czerwca uczniowie klas I-IV wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do parku rozrywki „Majaland Kownaty". Tematyzacja parku oparta jest o postać Pszczółki Mai i innych postaci z bajek. Na terenie znajdują się atrakcje dedykowane dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Ogromne zainteresowanie uczestników budzą zarówno atrakcje wewnątrz parku jak i na zewnątrz. Największe zainteresowanie budzi wielka kolejka górska zwana „Wilkołakiem”. Przejażdżka na tejże kolejce sprawiła dzieciom wielką frajdę. Uczestnicy wycieczki mieli również możliwość skorzystania z punktu gastronomicznego.

Wycieczce towarzyszyły niesamowite emocje. Uczniowie z klas I-IV mieli możliwość zacieśnić relacje i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd. (więcej zdjęć album fotograficzny)

• II Ostrowicki Mini Runmageddon

• "Biegnij z pomocą, czyli II Ostrowicki Mini Runmageddon" za nami. To był niesamowity dzień. W biegach udział wzięły: Szkoła Podstawowa w Nętnie, Szkoła Podstawowa w Ostrowicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Toporzyku oraz Zespoł Szkół w Świerczynie. Uczniowie naszej szkoły zajeli 2 miejsce .Trasa z 14 przeszkodami została ukończona przez wszystkich uczestników, rodziców i organizatorów biegu. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie. Widzimy się za rok w III edycji biegu. (więcej zdjęć album fotograficzny)